O firmie

O firmie

Firma mieści się w Ciechanowie przy ul. Kasprzaka 5 (wyjazd w kierunku Płońska). Powstała w roku 2001 i od początku swojej działalności zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów marki ŠKODA.


Firma posiada profesjonalny serwis obsługi wyposażony w urządzenia spełniające wymogi XXI wieku. W 2009 roku jako jeden z niewielu autoryzowanych dealerów Skoda Auto zostaliśmy uhoronowani najbardziej prestiżową nagrodą koncernu Skoda jakim jest tytuł Dealera Roku 2009. Jesteśmy nie zwykle dumni z tego osiągnięcia, oczywiście nie spoczniemy na laurach i postaramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczą samochodów marki ŠKODA.


Postaramy się również przybliżyć wizerunek naszej firmy i jej załogę. Naszym mocnym atutem są profesjonalnie przygotowani i doświadczeni pracownicy, którzy chętnie służą pomocą i radą co sprawia, że nasi Klienci są w pełni usatysfakcjonowani i przekonani o trafności swojego wyboru. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na uzyskanie niezbędnych informacji.